ingersollrand_dxsk2m15l
INGERSOLL RAND DXSK2M15L metrische impact-doppenset 15-delig
 199,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • 15-delige metrische impact-doppenset diep (12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 24 mm, 27 mm, 30 mm, 32 mm, 33 mm)
  • Schuim-schaduwbord-tray voor overzichtelijke en veilige opslag
Productomschrijving
  • DXS2 directe aansluiting voor maximale koppeloverdracht
  • Diepe (long-reach) doppen voor betere toegang in nauwe ruimtes
  • Chroom-molybdeenlegering met fosfaatafwerking voor extra duurzaamheid
  • Lasergeëtste maatmarkeringen voor snelle maatidentificatie
  • 6-punts koppunten die afronding van bevestigingsmiddelen voorkomen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Type aansluitprofiel: DXS2
  • Kleinste maat: 12 mm
  • Grootste maat: 33 mm
  • Aantal per set: 15
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: INGERSOLL RAND
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: INGERSOLL RAND DXSK2M15L
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Type aansluitprofiel
DXS2
Kleinste maat
12 mm
Grootste maat
33 mm